LASER

Zapewniamy najwyższej jakości i dokładności cięcie laserem blach (czarnej, aluminiowej, ocynkowanej oraz nierdzewnej). Dodatkowo w ofercie posiadamy również niezwykle precyzyjne wycinanie laserem 3D w profilach, rurach i elementach przetłoczonych.

Oferując naszym Klientom cięcie laserem blach, dokładamy wszelkich starań, aby usługa została wykonana na jak najwyższym poziomie. Do każdego realizowanego zamówienia, bez względu na to, czy jest to jednorazowe zlecenie, czy stała współpraca, przykładamy jednakowo dużo staranności i uwagi.

Dodatkową operację uzupełniającą cięcie laserem jest gięcie na prasach krawędziowych, tłoczenie oraz lakierowanie proszkowe. Z ich wykorzystaniem zapewniamy precyzyjne wycinanie skomplikowanych kształtów, jednocześnie uzyskując wysoką jakość ciętej krawędzi i nieosiągalną wcześniej powtarzalność.

W celu uzyskania jak najlepszego rozkładu detali i zmniejszenia wartości odpadu wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie ściśle współpracujące z naszymi maszynami.

Każdorazowo cena wykonania usługi cięcia ustalana jest po zapoznaniu się z dokumentacją techniczną detalu. Aby możliwie skrócić czas oczekiwania naszych Klientów prosimy o dostarczanie dokumentacji w postaci plików *.dwg , *.dxf lub *.geo w skali 1:1. W przypadku dostarczenia dokumentacji w pdf – sami przygotowujemy projekt.

Gwarantujemy pewność najlepszych rozwiązań technologicznych dla partnerów, gwarancję jakości i terminowości oraz konkurencyjnych cen.W celach statystycznych wykorzystywane są informacje przechowywane w Państwa przeglądarce internetowej.
Więcej szczegółów w Polityce Prywatności